Ämneslärare

Formgivning/Tradition och utveckling/Design
Savva Günther
08-505 898 34
savvag@hantverksakademin.se


Matematik/Ekonomi
Ernesto Segovia
08-505 898 14
070-109 44 82
ernestos@hantverksakademin.se


Engelska/Matematik

Camilla Malm (föräldraledig)
08-505 898 29
camillam@hantverksakademin.se

 

Engelska

Lalita Loureiro

08-505 898 29

lalital@hantverksakademin.se


Idrott och hälsa
Josef Hultvall
08-505 898 24

josefh@hantverksakademin.se

Matematik/Naturkunskap
Mohamed Kallo
08-505 898 13
070-109 44 95
mohamedk@hantverksakademin.se

Svenska/Religionskunskap
Anna Ährlig
08-505 898 15
annaa@hantverksakademin.se


Religionskunskap/Samhällskunskap/Historia

Emilia Snell  (föräldraledig)

08-505 898 32

emilias@hantverksakademin.se


Svenska/Svenska som andra språk
Thomas Hjertberg
08-505 898 62
thomash@hantverksakademin.se


Religionskunskap/Svenska
Kitty Backlund

kittyb@hantverksakademin.se

Samhällskunskap/Historia/Naturkunskap
Kerstin Eriksson

kerstine@hantverksakademin.se


Tipsa någon om sidan

Till e-post*

Ange e-postadressen till personen du vill tipsa om sidan

Ditt namn*

Din e-postadress*

Ditt meddelande

Fält markerade med * är obligatoriska

På gång